Apie mus

  • Gintaro Figūrų Muziejus (on-line parduotuve: https://www.ambermosaic.com)
  • Gintaro  ir mineralų SPA “Amber Relax Luxus”
  • Muzikinis kvartetas „Amber Quartet“

Daugiau nei 27 metus pagrindinė mūsų įmonės veikla yra meninių papuošalų iš natūralaus Baltijos gintaro gamyba. Iš šio unikalaus organinės kilmės  mineralo, susiformavusio prieš 50 mln. metų ir randamo prie Baltijos jūros, mes gaminame  aukštos kokybės gaminius ir papuošalus, verslo dovanas, atliekame individualius užsakymus.

1997 metais buvo įkurtas „Gintaro Figūrų Muziejus“ ir įregistruotas Lietuvos Kultūros Ministerijoje, kaip UAB „AMBER“ padalinys.  Visi ten esantys kūriniai yra sukurti įmonėje dirbančių meistrų rankomis.

Muziejaus eksponatai buvo pristatyti tarptautinėse juvelyrikos parodose užsienyje ir pasaulinėse parodose „EXPO“.

Nuo 2005 metų muziejus dalyvauja Vilniaus Dailiųjų Amatų etnografinių verslų ir mugių programoje.

Prieš keletą metų pagal projektą „Gintaro kambarys“ buvo sėkmingai atnaujintas muziejaus interjeras, rekonstrukcijai buvo panaudota daugiau nei 500 kg gintaro. Muziejus tapo unikaliu ir vieninteliu tokio pobūdžio muziejumi Lietuvoje, gausiai lankomu turistų iš viso pasaulio.

Pastaruoju metu UAB „AMBER“ specializuojasi Baltijos gintaro pritaikymų inovaciniuose projektuose – Vilniuje, Latviu g. 7, jau įgyvendintas ir nuo 2010 metų veikia vienas iš tokių projektų  –  Gintaro  ir mineralų SPA “Amber Relax Luxus”. Čia galima pamatyti ir patirti gintaro ir kitų mineralų sveikatingumo poveikį sąveikoje su infraraudonaisiais spinduliais. Gintaro SPA įrangos išpardavimas.

Kitas  naujas  projektas  – gintarinių muzikinių instrumentų gamyba. Muzikinis kvartetas „Amber Quartet“ buvо pristatytas visuomenei koncerte Vilniuje Valdovų rūmuose 2014 m. gegužės 27 diena.

2015 m. rugsėjo mėn. mes dalyvavimo tarptautinėje muzikinėje parodoje “Cremona Mondomusica” (Italija): https://www.youtube.com/watch?v=QCprn_r9I50

Daugiau informacijos apie muzikinius instrumentus, kvarteto veiklą ir dalyvavimą paroduose galite sužinoti čia:     http://www.facebook.com/amberquartet

Apsilankykite mūsų on-line parduotuvėje: https://www.ambermosaic.com

zenklas

 

UAB “AMBER” SĖKMINGAI ĮGYVENDINO EUROPOS REGIONINĖS PLĖTROS FONDO REMIAMĄ PROJEKTĄ

 

Priemonė „Naujos galimybės“

UAB „AMBER“ jau daugiau kaip 25 metus stabiliai dirbanti meninių dirbinių bei muzikos instrumentų iš natūralaus gintaro gamybos srityje, sėkmingai įgyvendino nuo 2014 m. rugsėjo mėnesio vykdytą projektą „UAB „AMBER“ eksporto rinkų plėtra“.

Kadangi Lietuvos rinka yra gana maža, bendrovė pagrindinį dėmesį skiria užsienio rinkų ir klientų paieškai. Efektyviausias būdas gauti informaciją apie užsienio rinkas yra dalyvavimas jose vykstančiose parodose, skirtose muzikos industrijai. Tik tokiose parodose įmanoma greitai gauti gausios informacijos apie užsienio partnerius, pasidalinti patirtimi ir žiniomis su kitais parodos dalyviais, sužinoti kuo labiausiai domisi atitinkamos šalies klientai.

Projekto „UAB „AMBER“ eksporto rinkų plėtra“ tikslas buvo padidinti UAB „AMBER“ gaminamų prekių pardavimus , pristatyti įmonės gaminamą produkciją – inovacinius gintarinius muzikinius instrumentus užsienio rinkose.

Pasinaudodama Europos regioninės plėtros fondo parama, UAB „AMBER“ dalyvavo 4-iose Italijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje vykusiose  muzikinese tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu įmonė sustiprino pozicijas esamose rinkose, padidino įmonės žinomumą, pristate inovacijas.

UAB „AMBER“ Europos regioninės plėtros fondo paramą – 51744,96 eurų –eksporto rinkų plėtrai gavo pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“, kuria skatinama Lietuvos įmonių plėtra užsienio rinkose. Projekto įgyvendinimą rėmė Lietuvos Respublika ir iš dalies finansavo Europos regioninės plėtros fondas.

Įgyvendintas projektas leidžia įmonei pasiekti geresnių veiklos rezultatų, kadangi projekto metu įgyta patirtis suteikia galimybę atsirinkti patraukliausias rinkas.

Tikimasi, kad projekto veiklų įgyvendinimas ir pasiekti tikslai leis padidinti įmonės inovacinių gaminių pardavimus ir eksporto augimą, pasiūlyti rinkai naujas prekes.

Daugiau informacijos:

Viktorija Sokolova

Direktorė

Tel.: +370 69872190

Elektroninis paštas:

info@ambergift.lt

N.B. Tai yra oficiali UAB “AMBER” svetainė. Su įmonės atstovais (sąvininkais) galima susisiekti tik žemiau nurodytais tel.: +370 52724090,  mob.+37069872190 https://youtu.be/uaopR2LrJq0