Apie mus
Daugiau nei 29 metus pagrindinė mūsų įmonės veikla yra meninių papuošalų iš natūralaus Baltijos gintaro gamyba. Iš šio unikalaus organinės kilmės mineralo, susiformavusio prieš 50 mln. metų ir randamo prie Baltijos jūros, mes gaminame aukštos kokybės gaminius ir papuošalus, verslo dovanas, atliekame individualius užsakymus.

1997 metais buvo įkurtas „Gintaro Figūrų Muziejus“ ir įregistruotas Lietuvos Kultūros Ministerijoje, kaip UAB „AMBER“ padalinys. Visi ten esantys kūriniai yra sukurti įmonėje dirbančių meistrų rankomis.

Muziejaus eksponatai buvo pristatyti tarptautinėse juvelyrikos parodose užsienyje ir pasaulinėse parodose „EXPO“.

Nuo 2005 metų muziejus dalyvauja Vilniaus Dailiųjų Amatų etnografinių verslų ir mugių programoje.

Prieš keletą metų pagal projektą „Gintaro kambarys“ buvo sėkmingai atnaujintas muziejaus interjeras, rekonstrukcijai buvo panaudota daugiau nei 500 kg gintaro. Muziejus tapo unikaliu ir vieninteliu tokio pobūdžio muziejumi Lietuvoje, gausiai lankomu turistų iš viso pasaulio.

Kitas naujas projektas – gintarinių muzikinių instrumentų gamyba. Muzikinis kvartetas „Amber Quartet“ buvо pristatytas visuomenei koncerte Vilniuje Valdovų rūmuose 2014 m. gegužės 27 diena.

2015 m. rugsėjo mėn. mes dalyvavimo tarptautinėje muzikinėje parodoje “Cremona Mondomusica” (Italija)

Inovacijos ir gintaro pritaikymas nestandartiniais būdais

Amber Quartet

Idėja sukūrti gintarinius muzikinius instrumentus kilo Šarūnui Davainiui juvelyrui iš Lietuvos. Pradžioje tai buvo keli dekoratyviniai modeliai, o vėliau kilo mintis sukūrti grojančius instrumentus. Pirmas buvo smuikas. Keleri metai kūrybinių ir technikiniu įeškojimų ir 2013 metais buvo gautas Europos Bendrijos dizaino registracijos pažymėjimas (OHIM) pripažistantis naujumą ir sutekiantis patentinę apsaugą šiam instrumentui. ( No.002273375-0001). Taip gimė pripažinta inovacija muzikinių instrumentų sferoje, išsiskirianti nepaprastu dekoratyvumų ir spalvine gama, panaudojant paslaptinga naturalų mineralą – gintarą. Šis pasiekimas paskatino toliau kūrti gintarinius muzikinius instrumentus. Taip atsirado visas styginiu instrumentu kvartetas – du smuikai, altas ir violončelė, o taip pat gitara, rusiška balalaika, ragas.
Ateities planuose numatoma visa eilė ypatingų gintarinių instrumuntų. Visi instrumentai yra elektriniai, naudojant aukščiausios klasės sudėtines dalis. Instrumentai gaminami iš naturalaus Baltijos gintaro (organinio mineralo), atrenkant ir paruošiant tam tikros spalvos ir formos gabaliukus. Tai kruopštus ir ilgas rakų darbas, reikalaujantis įgūdžių ir patirties. Pagal suteiktą licenciją šiuos instrumentus gamina UAB “AMBER” gintaro apdirbimo meistrai. Visi instrumentai gaminami su registruotu AQ logotipu.

Amber relax Luxus

Ši, mūsų įmonės užpatentuota, naujovė remiasi gintaro ir mineralų sąveika su infraraudonaisiais spinduliais, savo veikimo principu neturinti analogų šios rūšies paslaugų sferoje pasaulyje!
Mineralo-terapinė infraraudonųjų spindulių sauna, masažo stalai ir įrankiai, kosmetika, ekologiškas interjeras (grindys, lubos, pano, šviestuvai) – visa tai yra padaryta iš Baltijos gintaro!

-Ekologiškas VIP Gintaro SPA, jauki, maloni, rami aplinka

-Užpatentuota naujovė gintaro ir mineralų pasaulyje

-Inovacinė SPA įranga ir dizainas

-Infraraudonieji spinduliai sąveikoje su mineralais

-Gintarinės termo procedūros, masažai, mineralų sauna ir masažo stalai

-Gintarinis interjeras (lubos, grindys, mozaikos, šviestuvai)

-Juvelyriniai ekologiški papuošalai iš gintaro ir pusbrangakmenių, masažo aksesuarai

UAB "AMBER" tai šeimos verslas turintis ilgą istoriją ir sukauptą patirtį juvelyrikos srityje.

Aukščiausios kokybės produktai Jums ir jūsų klientams.
Kontaktai

Telefonas: +370-5-2724090 , +370 601 662 60

Elektroninis paštas: Info@ambergift.lt

Adresas

Latvių g. 7, Vilnius, Lietuva